OLAPLEX NEDİR?

Olaplex,Materyal Uzmanı DR.Eric Pressly ve Kimya Uzmanı Dr.Craig Hawker tarafından icat edilen tek bir etkin içeriktir. Bu ürün,alanındaki ilk ve en önemli icat olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Yakında piyasaya sürülecek olan,diğer ürünlerimizin patenti alınmıştır.

OLAPLEX NO.1BOND MULTIPLIEROLAPLEX NO.1BOND MULTIPLIER
Aç aİşlemleri,boya,perma defrize,keratin içerikli düzleştirici terapiler veya tek başına kullanabilen disülfat bağlarını onaran ve yeniden oluşmasına yardımcı olan kolay kullanımna sahip sıvı formül.

 

OLAPLEX NO.2 BOND PERFECTOR
Olaplex No.1 Bond Multiplier ile yapılan tüm işlemlerin ardından hasarlı kalan disülfat bağlarını onarmak için kullanılan;saçın gücünü, yapısını ve güzelliğini yenileyen kremsi formül.

OLAPLEX NO.2 BOND PERFECTOROLAPLEX NO.3HAIR PERFECTOR 
Kimyasal işlemler arasında saçı güçlendirmek için haftada 1 kez evde uygulanan destek bakımı. Bu ürün,kimyasal işlemler öncesinde,saçın direncini arttırarak daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

OLAPLEX ile;
Saçlarınızın yıpranmasını engelleyerek en açık tonlara ulaşabilir,En yıpranmış saçlarda bile,istediğiniz renk tonlarını elde edebilir,Perma ve defrize işlemlerinize karşı saçlarını güçlendirebilir, Fön ve düzleştiricilerin saçta ki hasarını onarabilirsiniz.

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon

San Coiffure Turkey 2020

© Tüm Haklarımız Saklıdır.

Artistik_Logo+Beyaz.png