Susuz Manikür Pedikür Yaptırın Gelecegimizin Suyunu Tüketmeyelim! nmp nedir?

Doğal içerikli bir yöntem ile %100 hijyen sağlayan ilk manikür ve pedikür ürünüdür.

Cildi nemlendirir ve yumuşatır, tırnakları güçlendirir. nmp susuz manikür müdür?

Hayır. Büyük oranda su içerir fakat içerdiği doğal etken maddeler sayesinde tırnak etlerini su gibi kabartmaz, yumuşaması gerektiği kadar yumuşatır.

nmp manikürde tırnak etleri alınır mı?

Evet alınır fakat klasik manikürdeki gibi etler kabarmadığı için 2 kat olan tırnak etinin sadece alınması gereken üst katı alınır. Bu da daha sağlıklı ve olması gereken manikür şeklidir.

nmp elde parafin etkisini nasıl yaratır?

İçerisinde bulunan doğal üre etken maddesi sayesinde cildin su tutma kapasitesini arttırarak uzun süreli yumuşaklık ve nem sağlar.

nmp neden sağlıklı ve hijyeniktir?

Tıp sektöründe de kullanılan copaiba yağı ve triclosan sayesinde bakteri ve mantarlara karşı cildimizi korumaya yardımcı olur.

nmp'yi salon dışında evde de kullanabilir miyim?

Tabii ki kullanabilirsiniz. Fakat ev için olan ürünlerin içeriği farklı olduğundan manikür ve pedikür işlemini gerçekleştiremezsiniz, sadece bakım özelliği sağlanmış olur.

nmp'nin klasik manikürden farkı nedir?

Burada anlatamayacağımız kadar çok farkı vardır. nmp ürünleri manikür ve pedikürde devrim niteliğindedir. En önemli farkı klasik manikürden 100 kat daha hijyenik olmasıdır, böylelikle birçok kimyasalı hayatınızdan çıkarır sonuca daha doğal ulaşırsınız. Tek ürünle 3 etki yaratarak zaman ve maddi tasarruf sağlarsınız. İçerdiği keratin sayesinde de dünyada tırnaklara masaj yapan tek üründür.

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon

San Coiffure Turkey 2020

© Tüm Haklarımız Saklıdır.

Artistik_Logo+Beyaz.png